Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Список депутатів Новомиколаївської районної ради сьомого скликання

  1. Бондаренко Валерій Миколайович
  2. Вакуленко Володимир Вікторович 
  3. Власов Віктор Васильович
  4. Гладун Ігор Якович
  5. Голуб Сергій Михайлович
  6. Гут Віктор Іванович

    Гут Віктор Іванович народився 09 березня 1961 року в смт. Покровське Покровського району Дніпропетровської області.

          В 1978 році закінчив із золотою медаллю Покровську середню школу №1 Покровського району Дніпропетровської області.

            Освіта вища:

     1) в 1983 році закінчив денне відділення Дніпропетровського державного університету за спеціальністю "історія", кваліфікація – "історик, викладач історії та суспільствознавства".

    2) в 1992 році закінчив Українську Академію внутрішніх справ м. Київ за спеціальністю "правознавство", кваліфікація - "юрист".

    3)  в 2008 році закінчив Класичний Приватний Університет м. Запоріжжя за освітньо–кваліфікаційним рівнем ²магістр², напрям підготовки/спеціальність «Державне управління. Державна служба».

    4) в 2009 році закінчив Класичний Приватний Університет м. Запоріжжя за освітньо–кваліфікаційним рівнем ²магістр², спеціальність «Бізнес – адміністрування».

    З 1987 року по 1998 рік постійно обирався депутатом Софіївської сільської та Новомиколаївської селищної  рад.

    З 1994 року по 2010 рік постійно обирався членом виконавчого комітету Новомиколаївської селищної ради Запорізької області.

    Обирався депутатом Новомиколаївської районної ради Запорізької області трьох скликань: в 1998 - 2002 роках, в 2006 - 2010 роках,  з жовтня 2015 року. 

    Родинний стан:

    - Дружина: Гут Світлана Веніаминівна, 02.10.1962 року народження.

    - Син: Гут Євген Вікторович, 17.10.1983 року народження.

    тел.: +38(066) 340-4961
  7. Гут Світлана Веніамінівна
  8. Гущина Антоніна Олександрівна
  9. Данильченко Петро Миколайович
  10. Долинюк Оксана Романівна
  11. Дубовик Петро Іванович
  12. Литвин Павло Григорович
  13. Коцило Тетяна Павлівна
  14. Мануйлов Олександр Григорович
  15. Павелко Микола Олександрович
  16. Павленко Юрій Павлович
  17. Парахін Василь Васильович
  18. Пеньковський Станіслав Володимирович
  19. Попков Олексій Миколайович
  20. Поплавський Віктор Альбінович
  21. Узун Костянтин Стельянович
  22. Уткін Юрій Свиридович
  23. Балдурський Олександр Дмитрович 
  24. Чалий Сергій Іванович
  25. Юнаш Наталія Вікторівна
  26. Яриш Юрій Іванович