ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

1). Про визнання повноважень депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Балдурського О.Д. Завантажити.

2). Про внесення змін до «Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки», затвердженої рішенням сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 17.03.2017 № 4. Завантажити.

3). Про внесення змін і доповнень до рішення сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік». Завантажити.

4). Про затвердження технічної документації з нормативно – грошової оцінки земельної ділянки. Завантажити.

5). Про надання дозволу на укладання договору позички Новомиколаївській центральній районній лікарні з Комунальним закладом «Новомиколаївський центр первинної медико – санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Завантажити.

6). Про надання дозволу на укладання договору позички Новомиколаївській районній раді Запорізької області з Новомиколаївською районною організацією ветеранів України. Завантажити.

7). Про внесення змін до «Положення про порядок та  умови проведення конкурсів на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області», затвердженого рішенням сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 22.03.2013 № 9. Завантажити.

8). Про внесення змін до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 2 «Про утворення постійних комісій  районної ради» Завантажити.

9). Про внесення змін до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від 24.11.2015 № 6 «Про схему взаємодії депутатів районної ради та територіальних громад району». Завантажити.

10). Про звернення Тімченко Л.І. щодо продовження дії договору з КП «Водоканал» м. Запоріжжя стосовно подачі питної води Новомиколаївській територіальній громаді.Завантажити.

11). Про звернення депутатського корпусу Новомиколаївського району Запорізької області сьомого скликання до сільських, селищних голів Новомиколаївського району Запорізької області, щодо децентралізації. Завантажити