День миру

У 1981 році своєю резолюцією 36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День Генеральна Асамблея присвятила його вшанування і зміцнення ідеалів світу як усередині держав і народів, так і між ними.

А через 20 років, у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію 55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день мирубуде відзначатися щорічно 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

В Україні День миру відзначають щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру «… підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН..»  відповідно до указу Президента України від 5 лютого 2002 року № 100/2002 «Про день миру».

У звя’зку з подіями, що відбуваються на сході України це свято стало для українців особливо актуальним і важливим.

Тож з нагоди Дня миру бажаємо усім терпіння, витримки і сили, надії на світле майбутнє, а головне, щоб кожен українець по-справжньому відчув, що таке мирне небо над головою!

З повагою

Голова районної ради                                                                    Юрій Павленко

та виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради Запорізької області