Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів

На центральній площі смт Новомиколаївка 26 листопада відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні. Вшанувати пам'ять зібралися голова райдержадміністрації Чмельова Вікторія Вікторівна, голова районної ради Павленко Юрій Павлович, апарат райдержадміністрації та районної ради, депутати районної ради, представники установ, організацій, підприємств району, та просто небайдужі жителі.

Присутні запалили свічки скорботи та хвилиною мовчання віддали шану пам’яті жертвам голодомору.

Отець Олександр, священнослужитель Свято-Миколаївського Храму УПЦ Запорізької Єпархії, провів молебень за душі тих, хто у страшні роки Голодомору відійшов у вічність.

По закінченню заходу відбулося покладання квітів  й поминальних свічок до пам’ятника жертвам Голодомору.