18 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

17 березня 2017 року у сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання 18 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Перед початком сесії депутати, а також запрошені керівники установ та організацій, сільські та селищні голови  заслухали учасника АТО, керівника благодійної організації "Благодійний фонд Патріотів Новомиколаївського району" Танченка Миколу Олександровича, який в першу чергу подякував голові Новомиколаївської районної державної адміністрації та голові Новомиколаївської районної ради Запорізької області за проявлення небайдужості за те що допомогли зі збором коштів нашому побратиму Шишкіну, який перебуває в тяжкому стані. Також Микола Олександрович звернувся до голів сільських, селищних рад, та 2 депутатів які представляють сільські ради щодо виділення землі учасникам бойових дій.

Після виступу головуючий оголосив сесію повноважною. Сесія розпочалася з Гімну України, далі голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленко Юрій Павлович привітав з днем народження депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Долинюк Оксану Романівну, а також нагородив грамотами депутатів які святкували свої дні народження в міжсесійний період.

Під час затвердження порядку денного від депутатів районної ради надійшли пропозиції про включення до порядку денного наступних питань:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області VII скликання Фітісова Олександра Володимировича;
  2. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в Новомиколаївській центральній районній лікарні з Новомиколаївською районною організацією Товариства Червоного Хреста України;

та проголосувати пакетом за:

1. Про затвердження програми матеріального стимулювання та заохочення працівників сільського господарства на 2017 рік.
  2. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з відділом агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.
  3. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з комунальним підприємством «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.
  4. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з Новомиколаївською районною державною адміністрацією Запорізької області.
  5. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з Головним управлінням держпродспоживслужби в Запорізької області.
  6. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з Новомиколаївською районною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу України в Запорізької області.
  7. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в Новомиколаївській центральній районній лікарні з комунальним закладом «Новомиколаївський центр первинної медико – санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.
  8. Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в Новомиколаївській центральній районній лікарні з Новомиколаївською районною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Всього до порядку денного було включено 34 питання. У зв’язку з великою кількістю питань винесених на розгляд 18-ї сесії депутати вирішили зробити перерву о 12 годині на 15 хвилин, після закінчення якої депутати продовжили розгляд питань порядку денного.

По всім питанням порядку денного депутатами прийняті відповідні рішення.

Також депутати заслухали питання, які були включені в Різне, одним з яких було підтримання звернення від волонтерської організації «Хто, як не ми» стосовно сприяння у вирішенні питання забезпечення житлом нашого земляка, учасника АТО Слівінського Артема Миколайовича. Депутати вирішили підтримати звернення.

Сесія завершилась Гімном України.