Засідання постійної комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини

13 березня об 11 годині відбулося засідання постійної комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини на яку було запрошено начальника управління фінансів райдержадміністрації Захарчук В.І.

На комісії було розглянуто всі питання, які виносяться на розгляд 18 чергової сесії районної ради.

Більш детально розглядалися наступні питання порядку денного:

8). Про інформацію відділу культури і туризму  райдержадміністрації про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016 році.

21). Про хід виконання Програми підтримки комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

22). Про результати надання та оприлюднення звітів депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання перед виборцями за 2016 рік.

26). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  комунальним підприємством «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

30). Про передавальний акт балансових активів комунального підприємства «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області до правонаступника приватного підприємства «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївського району Запорізької області.