ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

07.06.2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально-економічного розвитку Новомиколаївської районної ради Запорізької області. У ході підготовки до двадцятої чергової сесії розглядався порядок денний.

Комісія засідала у повному складі: голова комісії Павелко Микола Олександрович, та члени комісії Попков Олексій Миколайович, Мануйлов Олександр Григорович, Гущина Антоніна Олександрівна, Коцило Тетяна Павлівна, Голуб Сергій Михайлович та Балдурський Олександр Дмитрович.

В комісії приймали участь голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленко Юрій Павлович, заступник голови ради Дубовик Петро Іванович, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Чмельова Вікторія Вікторівна, заступник голови райдержадміністрації Кононенко Тетяна Валеріївна, також керівники установ та організацій питання, яких виносяться на розгляд пленарного засідання сесії: начальник відділу агропромислового розвитку Губатенко Сергій Сергійович, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Хробостова Марина Анатоліївна, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Шевцова Юлія Сергіївна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Давиденко Ірина Анатоліївна, начальник управління фінансів Захарчук Валентина Іванівна, начальник управління соціального захисту населення Лишенко Тетяна Віталіївна, начальник відділу економічного розвитку Бондаренко Ольга Олексіївна, начальник служби у справах дітей Денисенко Людмила Анатоліївна, виконуюча обов’язки начальника відділу культури і туризму Сорока Юлія Олександрівна.