ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

День захисту дітей, також «День дітей», «Дитячий день» - свято в різних країнах світу. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, та були гордістю родини та рідного краю.

1 червня  на площі біля районного будинку культури та дозвілля  традиційно відзначалось прекрасне свято радості й надії міжнародний День захисту дітей, яке розпочалось з розваг та забав.

Завдяки малюнкам дітей площа стала яскравою та казковою.

Гарний настрій юним глядачам подарували танцювальні колективи «Тандем» та «Тік-так» з гарними танцювальними номерами, Віка Бакаєва з вокальним виконанням «Любіть Україну», також дует дитячої музичної школи Віка Малишенко та Тетянка  Коваль виконали пісню «Котик».

Заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Кононенко Тетяна Валеріївна звернулась до присутніх з привітаннями та побажаннями: «Любі діти, шановні дорослі!

Сьогодні – надзвичайний день – нарешті до нас завітало літо! Мабуть для кожного з нас це найкраща пора року. Адже літо - це сонце, море, відпочинок, цікаві подорожі»…

«Дорогі діти, я вітаю вас зі святом та бажаю гарно повеселитися й отримати позитивні емоції.

А найголовніше моє побажання, щоб ви росли здоровими, щасливими й розумними на радість нам, дорослим. А ми вже потурбуємося про те, щоб ваше дитинство було щасливим.

Зі святом вас, любі діти, і веселих вам канікул!»

Для дітей цей день був яскравим, радісним та незабутнім.