Привітання до Дня державної служби!

Шановні  державні службовці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом –

Днем державної служби !

Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

Бажаємо Вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради Запорізької області