НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН БРАВ УЧАСТЬ НА ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ В ЗАПОРІЖЖІ

8 жовтня в м. Запоріжжі відбувся масштабний Покровський ярмарок де взяв участь Новомиколаївський район.

В цьому році наш район підготував святково прибрані намети та товари місцевого виробництва для продажу на ярмарку, а саме: районного споживчого товариства (голова правління Л.Тімченко),  ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод» (директор М. Павелко), ПП Ключа, ПП «Катрін+» (В.Павленко), бджоляра  В. Зданевича.

Веселий настрій учасникам та гостям ярмарку додавали запальні пісні аматорів районної сцени:співочі гурти «Струни душі» (Л.Бакаєва, Ю.Сорока, Т. Малишенко), «Калинонька» та Артур Нестеренко, а також веселі ігри та козацькі розваги, які проводила Ілона Шкребтан (завідувач сектором РЦКД).

Підготовка до ярмарку тривала декілька тижнів. Завдяки нашим учасникам Новомиколаївський район був представлений найкраще.