День Конституції України

28 червня 2017 року в селищі Новомиколаївка відзначили День Молоді та 21 річницю Конституції України.

Розпочався урочистий захід з параду вишиванок на центральній вулиці селища в якому прийняли участь працівники органів місцевого самоврядування, держслужбовці, керівники  та працівники підприємств, установ, організацій району.

Після параду біля районного центру культури та дозвілля відбувся святковий концерт за участі аматорів районного центру культури та дозвілля.       З вітальним словом звернулись та нагородили грамотами голова райдержадміністрації Вікторія Чмельова та голова районної ради Юрій  Павленко, а також присутніх привітав військовий комісар Новомиколаївського РВК Володимир Конопленко та вручив відзнаки учасникам АТО.

На завершення всіх присутніх запросили до районного центру культури та дозвілля на концерт заслуженої артистки України Інни Гапон.