ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

12 вересня 2017 року  в ході підготовки до 22 чергової сесії відбулися двох засідання постійних комісій Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання:

- з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики також на комісії були присутні голова районної ради Юрій Павленко та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина Давиденко;

- з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

13 вересня 2017 року зібрались постійні комісії:

- з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології;

- з питань бюджету, фінансів,  підприємництва та соціально-економічного розвитку.

На засіданнях постійних комісій депутати розглянули всі питання порядку денного 22 чергової сесії районної ради та прийняли відповідні рішення.

Також 13 вересня відбулося засідання  Президії районної ради. Присутніми членами Президії були  Павленко Юрій Павлович, Дубовик Петро Іванович, Пеньковський Станіслав Володимирович, Мануйлов Олександр Григорович, Павелко Микола Олександрович, Гут Світлана Веніамінівна.

В роботі засідання Президії також брали участь Чмельова Вікторія Вікторівна голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області та Грянистий Володимир Іванович перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, Давиденко Ірина Анатоліївна  керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області, Шевцова Юлія Сергіївна  головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області,  Бондаренко Валерій Миколайович депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання, Чалий Сергій Іванович - депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На засідання Президії було вирішено виключити  питання з порядку денного і не виносити на розгляд сесії районної ради:

Про інформацію голови Новомиколаївської районної організації ветеранів України щодо використання бюджетних коштів за II півріччя 2016 року та I півріччя 2017 року, коштів телемарафону «Пам’ять» і спонсорської допомоги у 2016 та 2017 роках.

Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.12.2016 року № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Доопрацювати та винести  на розгляд наступної сесії районної ради:

Про внесення змін до статуту  Центру дитячої та юнацької творчості Новомиколаївського району Запорізької області та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до статуту комунального закладу  «Дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки» Новомиколаївської районної ради Запорізької області та затвердження його в новій редакції.

Головуючий повідомив, що на розгляд комісій надавалися додаткові питання, які не включені до порядку денного, але потребують розгляду та запропоновано розглянути додаткові питання:

1). Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для підвезення учасників художньої самодіяльності району для участі в святкових заходах до Дня міста Запоріжжя

3). Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних  підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області

4). Про порядок укладання та розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області

5). Про порядок проведення конкурсного добору керівника  комунального закладу культури, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

6). Про внесення змін до Положення про постійні комісії Новомиколаївської районної ради Запорізької області затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 3

7). Депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича «Про підставу видачі не витребуваних земельних ділянок».

8). Депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича «Про невиконання головою Новомиколаївської районної ради Запорізької області своїх обов’язків, а також незнання прав та обов’язків депутата місцевих рад».