ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЇ

12.06.2017 року відбулось засідання двох  постійних комісій  районної ради:

- з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини в складі членів комісії: Уткіна Юрія Свиридовича, Юнаш Наталії Вікторівни, Чалого Сергія Івановича, Литвина Павла Григоровича.

- з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології в сладі: голови комісії Гут Світлани Веніамінівни та членів комісії: Гладуна Ігора Яковича, Бондаренка Валерія Миколайовича, Долинюк Оксани Романівни, Вакуленка Володимира Вікторовича.

Розглядались питання порядку денного винесених на чергову сесію.

В комісії приймали участь голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленко Юрій Павлович, заступник голови райдержадміністрації Кононенко Тетяна Валеріївна, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Хробостова Марина Анатоліївна, виконуюча обов’язки начальника відділу культури і туризму Сорока Юлія Олександрівна, начальник управління фінансів Захарчук Валентина Іванівна, головний лікар комунального закладу «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голуб Сергій Михайлович та директора Шевченківської та Веселогаївської ЗОШ.