ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ВІДБОРУ СУБЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

23 травня відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкту оренди,  нежитлового приміщення загальною площею 44,25 кв.м. в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Космічна, 3 смт. Новомиколаївка.

В конкурсній комісії приймали участь: голова комісії   Дубовик П.І. – заступник голови Новомиколаївської районної ради, заступник голови комісії Пеньковський С.В. – депутат районної ради, та члени комісії Голуб С.М.- депутат районної ради, Юхименко Ю.В. та Шевцова Ю.С. головні спеціалісти загального відділу виконавчого апарату районної ради.