ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ»

Служба зайнятості постійно проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних громадян щодо популяризації служби у Збройних Силах України як одного з видів зайнятості.

16 серпня 2017 року в Новомиколаївському районному центрі зайнятості в рамках загальнообласної акції проведено «Ярмарок вакансій» за професією військовослужбовець. В заході взяв участь районний військовий комісар В.О. Конопленко.

Ярмарок відвідали 28 чоловіків віком  від 18 до 60 років, які шукають роботу.

Володимир Конопленко  ознайомив учасників заходу з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, надав інформацію щодо професій, які користуються попитом у військових частинах; ознайомив з вимогами до претендентів та умовами проходження служби, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців та членів їх сімей, переліком професій та спеціальностей.

Військовий комісар також поділився  досвідом проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції та розповів про патріотизм і самовідданість вояків, які захищають Україну на Сході. Також зазначив, що стати контрактником в Збройних Силах України - це дуже нелегкий і відповідальний вибір.

Під кінець заходу Володимир Олександрович відповів на питання присутніх.