У РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня на Новомиколаївщині з метою гідного вшанування подвигу українського народу, у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, пройшов захід до  Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Центральною вулицею селища Новомиколаївки пройшла мирна хода на чолі з керівництвом району, ветеранами Другої світової війни, учасниками АТО. В ході приймали участь як і учнівська молодь так і трудові колективи району, громадськість. Учасників ходи біля районного будинку культури зустрічав духовий оркестр з урочистим маршем під керівництвом Миколи Сенгуріна.

Виконуючий обов’язки голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий звернувся до присутніх заходу з вітальними словами.

До привітань приєднався голова благодійної організації «Благодійний фонд патріотів Новомиколаївського району» Микола Танченко.

Для гостей свята був підготовлений святковий концерт за участі танцювального колективу «Тандем» під керівництвом Наталії Ільків, танцювальний колектив «Едельвейс» під керівництвом Юлії Трушициної, театр мод «Блоссем» під керівництвом Світлани Маслової, вихованці дошкільного закладу «Теремок» та школи-інтернату «Паросток», вокалісти Анна Лесів, Людмила Надюк, Олексій Фомін, Тетяна та Оля Кикоть, Влад Бондаренко, фольклорний колектив «Червона калина».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової.  Біля стели загиблим воїнам з промовою  звернулася голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан.

Завершення концерту відзнаменувалося  святковим салютом.

Продовжилось свято народними гуляннями.