ВЕЛОЕСТАФЕТА ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Вже третій рік поспіль наш район долучається до обласної велоестафети в рамках акції «Єдність в ім’я перемоги», щоб показати свою патріотичну громадську позицію відзначити перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Перед початком учасників акції привітала голова районної державної адміністрації Вікторія Чмельова.

На захід зібралися понад 60 учасників – це державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, представники установ та організацій району також до заходу цього року долучилося багато учнівської молоді.

Учасники велоестафети створили спільне панно, з’єднавши емблеми перемоги «Пам'ятаємо. Перемагаємо», яке символізує єдність, мир та перемогу.

Початок велоестафети відбувся від районного центру культури та дозвілля, звідки учасники вирушили до пам’ятного знаку загиблим мирним жителям під час Другої світової війни для вшанування пам’яті хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів.