ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

26 травня в Комунальному закладі Новомиколаївській загально освітній школі інтернат «Паросток» відбулись урочистості з нагоди Дня останнього дзвоника, які розпочались з Гімну України та винесенням Прапору. З привітаннями, побажаннями та напутніми словами виступив заступник голови Запорізької обласної ради Марченко Владислав Петрович та вручив Почесні грамоти за значні особисті досягнення, результативну роботу, багаторічну сумлінну працю в системі спеціальної освіти Скорій Людмилі Анатолівні, Горпиненко Наталі Миколаївні та Козаковій Світлані Григорівні. Також школярів привітала дирекція і адміністрація закладу, заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Дубовик Петро Іванович  та волонтерська організація, яка завжди підтримує та дарує радість вихованцям «Паростка».

Прощання з випускниками викликали сльози радощів, така атмосфера не залишила нікого байдужим, адже побажання, які линули від щирого серця зачіпили струнки в кожній душі присутніх. Ученики школи  організували святковий концерт, незабутнє враження додав  «Вальс» у виконанні «першачків».

Завершилась урочистість традиційним звучанням дзвіночка.