ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, а також гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2017 року на площі селища Новомиколаївки відбувся жалобний мітинг, у якому взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учасники АТО та всі бажаючі.

До учасників мітингу звернулася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кононенко зі словами : «Герої Небесної Сотні – це приклад істинної громадянської та особистої відваги,  самовідданості, сили й стійкості духу у відстоюванні високих ідеалів».

Та керівник благодійної організації учасників АТО Микола Ткаченко, який          зазначив:  «нажаль, боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога».

По завершенню учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти та свічки до пам’ятного знака Героям Революції Гідності.