Виїзний тематичний короткостроковий семінар

20 лютого о 10 годині в  залі засідань районної ради відбувся виїзний короткостроковий семінар. Ініціаторами цього семінару стали представники Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

В роботі семінару взяли участь:

- Володимир Іванович Грянистий, в.о. голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

- Кононенко Інна Миколаївна, заступник директора Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій;

- Курносова Ольга Анатоліївна, заступник директора, начальник навчально-організаційного відділу Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій;

- Славова Наталя Захаріївна, головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції  Головного територіального управління юстиції у  Запорізькій  області;

- Кучеренко  Олександр Миколайович, начальник експлуатаційно-технічного  відділу Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

На семінар були запрошені працівники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівники  державних підприємств, установ, організацій, голови сільських та селищних рад, депутати та інші.

Основна мета семінару полягала довести до відома зміни до Закону України «Про запобігання корупції», зокрема,  коло осіб, які с суб‘єктами електронного декларування,  структуру повідомлень про суттєві зміни майнового стану, етапи підготовки до електронного декларування у 2018 році та відповідальність декларантів за неподання декларації та подання недостовірних даних під час її заповнення.

Всі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати кваліфіковану відповідь.