«Чорнобиль 1986-2018 Пам’ятаємо...»

Найстрашніша катастрофа ХХ-го століття – аварія на Чорнобильській АЕС.  У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я.

У ліквідації аварії брали участь 600 000 людей: пожежники та медики, військовослужбовці та персонал станції – вони виконували свій обов’язок, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

26.04.2018 року в Свято-Миколаївському храмі    Отець Олександр відслужив поминальний молебень по загиблих ліквідаторах, та тих хто загинув від наслідків аварії на ЧАЕС.

В  КЗ «Районний центр культури та дозвілля» відбувся захід присвячений  32-й  річниці  ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ.

На заході були присутні  керівники районних установ, організацій,   представники апарату районної державної адміністрації та районної ради,  а також наші земляки-«ліквідатори»   аварії на Чорнобильській АЕС.  Серед них: Тенета Микола, Шапаренко Андрій, Вишняк Микола, Коломоєць Володимир, Калініченко Микола, Подріз  Михайло, Шапаренко Василь, Зеленський Віктор, Ластівка Віктор,Садовий   Володимир, Ковш Володимир, Чередниченко Ірина, Миткалик Любов, Маруженко Аделіна, Маруженко Тимур, Маруженко Сергій, Шевцов  Валерій, Цімаховський  Сергій,  Нікітішен Володимир.

Зі словами вдячності та великої поваги  звернулася  керівник апарату РДА Тетяна Пазій.

У концертній програмі взяли участь: танцювальний колектив  «Тандем»,  І.Тятих,  А. Халявка, театр мод«Blossom»В. Бондаренко, О.Фомін, Л.Надюк та танцювльний колектив«Едельвейс».

ПРОХОДЯТЬ РОКИ ПІСЛЯ ЦІЄЇ АВАРІЇ, А БІЛЬ НЕ ВЩУХАЄ, ТРИВОГА НЕ ПОКИДАЄ ЛЮДЕЙ. ЧОРНОБИЛЬСЬКА БІДА НАДОВГО ЗАЛИШИТЬСЯ У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ.