ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ТА ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

8 травня о 16:00 біля районного центру культури та дозвілля  з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочисті заходи.

До всіх учасників заходу звернулася голова Новомиколаївської  райдержадміністрації Вікторія Чмельова та зазначила:

- Це священні дати нашої історії. Пам’ять про подвиги переможців Другої світової та вдячність нинішнім ветеранам АТО – це те, що об’єднує в ці дні всіх українців. Ми вже давно насправді заслужили на мир та спокій. Тож нехай вони панують в кожному домі і в кожному серці!

Військовий комісар Новомиколаївського РВК Володимир Конопленко привітав ветеранів і всіх присутніх та вручив відзнаки учасників АТО 5-ом військовослужбовцям. Також учасникам АТО вручили панно, яке створили 5 травня учасники велоестафети з’єднавши емблеми перемоги «Пам'ятаємо. Перемагаємо». Це панно символізує єдність, мир та перемогу.

З нагоди свята учні школи прикріпили ветеранам червоні маки, що символізують перемогу та нашу скорботу за загиблими у тій війні, присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу загиблих воїнів та пам'ятного знаку учасниками АТО.

Присутнім подарували святковий концерт творчі колективи районного центру культури і дозвілля та школи-інтернату «Паросток».