Мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня на центральній площі селища Новомиколаївка біля стели загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

До учасників заходу звернулися заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Кононенко та голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, який зазначив:

-   Сьогодні, як 76 років тому ми втрачаємо наших рідних, близьких, друзів у цій братовбивчій війні. Тому, я  сподіваюсь, що кожен із нас щиро вдячний нашим захисникам всіх часів за наш спокій, за нашу незалежність, за суверенітет України. Бажаю Всім нам сили та стійкості, миру та єдності.                                                                                                                         Слава нашим захисникам! Слава Україні!

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.