ВІДКРИЛИ ДНІ ЄВРОПИ В НОВОМИКОЛАЇВЦІ

11 травня відкриваючи урочистості, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Чмельова зазначила, що надання Україні безвізового режиму припадає на тиждень святкування Дня Європи. Для українців це свято миру, єдності і спільних цінностей усіх націй континенту.Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, які нависли над всім нашим континентом. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Заради європейського майбутнього наша країна йде шляхом непростих реформ. Я вірю в Об’єднану Європу – наш спільний дім! Вірю в мир! Вірю в Україну та український народ. Все у нас буде добре і це відбудеться!

В урочистій церемонії також взяли участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, ветерани АТО, школярі та представники всіх підприємств, організацій  та громадськості.

На площі біля адміністративної будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області під супровід гімну відбулось урочисте підняття прапорів України та  Європейського Союзу, який символізує народи Європи в колі і є знаком єдності на тлі блакитного неба західного світу.

Під звуки гімну «Одна радість» полетіли до вільного неба блакитні кульки та замайорів прапор. В атмосфері свята  відчувалась гордість за мир та за єдність спільних цінностей.