ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНИ...

(до 29-ї річниці  виведення радянських військ з Афганістану)

За  кожним  воїном - афганцем –своя  доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У  страхітливому полум‘ї  війни  народжувались молоді солдати і командири, які з  перших днів служби  в Афганістані пізнали ціну справжньої чоловічої дружби, склали екзамен   на зрілість, мужність і  гідність.

З  нагоди 29-ої річниці з Дня  виведення радянських військ з Афганістану об 11.00 в залі  засідань Новомиколаївської районної ради відбувся  урочистий захід.

В  заході  приймали участь:

-  заступник  голови Новомиколаївської районної ради  Петро Дубовик;

- виконуючий обовязки голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий;

-  заступник голови Новомиколаївської селищної ради Віталій Подріз;

- голова Новомиколаївської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), полковник запасу Олександр Лісовський;

-  виконуючий обов‘язки військового комісаріату майор  Юрій Поляков.

Були запрошені воїни-афганці, учасники АТО, трудові колективи установ, організацій, підприємств, закладів, волонтери, громадськість та інші.

Зі словами подяки та шани до присутніх звернулися: виконуючий обов‘язки голови районної державної адміністрації Грянистий Володимир Іванович,заступник голови Новомиколаївської селищної ради Подріз Віталій Іванович, виконуючий обов‘язки військового комісара             Новомиколаївського районного військового комісаріату, майор Поляков Юрій Євгенович, провідний інспектор Новомиколаївського РС ГУДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Петріков  Віталій Олексійович та представник профсоюзного комітету ПрАТ «Новомиколаївський  молокозавод» Дунда Наталія.

Під бурхливі оплески в воїнам - афганцям були вручені грамоти та нагороди.

Не можна було залишитись байдужим до виступу  голови Новомиколаївської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, полковника запасу Лісовського Олександра Кириловича, який з не приховуючим хвилюванням розповів про ті часи, відзначив наших земляків, які стали очевидцями тих лихоліть та за дорученням Запорізького обласного об‘єднання  Української спілки ветеранів Афганістану вручив нагороди.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам‘ять загиблих героїв та за традицією захід закінчився покладанням квітів до пам‘ятного знаку.

Справжнім патріотичним доповненням заходу стали виступи танцювального колективу «Тандем»,саксофоніста В. Бондаренка, солісток Т.Калатай та Л.Надюк.