Григорій Вікторович Самардак відвідав Новомиколаївський район

20 липня 2017 року з робочим візитом прибув до Новомиколаївського району голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Скобліков.

Григорій Самардак та Віктор Скобліков обговорили з головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторією Чмельовою та головою Новомиколаївської районної ради Юрієм Павленко основні проблемні питання Новомиколаївського району.

В ході робочої поїздки відвідали дільницю № 3 цеху № 4                                КП «Водоканал» з метою огляду незадовільного стану установок та  підтвердження необхідності видатків на будівництво водонакопичувальної станції в смт Новомиколаївка.

Далі відвідали ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод» де ознайомились з технологіями виробництва: молока, масла вершкового, кисломолочної продукції, казеїну технічного. Григорій Самардак та Віктор Скобліков познайомились з директором підприємства, депутатом Новомиколаївської районної ради VІІ скликання Миколою Павелко та обговорили з ним можливість поставляти продукти харчування в бюджетні установи.

Також ознайомились з об’єктом, який Новомиколаївський район подає на реконструкцію зовнішніх каналізаційних мереж від житлових будинків по            вул. Шкільній.

Обговорили питання реконструкції стадіону ім. Андрєєва.

Наостанок відвідали одне з передових підприємств району ТОВ «Лідер», яке знаходиться в с. Веселий Гай. Тут займаються: вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); розведенням свиней та інших тварин; допоміжною діяльність у рослинництві; виробництвом м'яса; виробництвом олії та тваринних жирів; виробництвом продуктів борошномельно-круп'яної промисловості; виробництвом готових кормів для тварин, що утримуються на фермах. За словами генерального директора ТОВ «Лідер» Сергія Верепи, на підприємстві задіяні близько 108 працівників різних спеціальностей – механізатори, енергетики, близько 60 людей працюють на фермі. Голова Запорізької обласної ради подякував керівництву підприємства за підтримку соціальних проектів на селі, за внесок у розвиток території, забезпечення робочими місцями не тільки жителів села, а й внутрішньо переміщених осіб.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Скобліков пообіцяли прислухатись до потреб району та сприяти їх вирішенню, оскільки за Новомиколаївським районом не закріплено депутата обласної ради.