Спільне засідання постійних комісій районної ради та засідання президії, сесії

13 січня відбулося спільне засідання трьох  постійних комісій, а саме:

• з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології;
  • з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики;
  • з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

Засідання постійної комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини проводилось окремо.

Постійними комісіями розглянуто порядок денний 17-ої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Після завершення  засідань постійних комісій  о 10.00 розпочалось засідання президії районної ради на якому були присутні члени президії Павленко Ю.П., Пеньковський С.В., Дубовик П.І., Мануйлов О.Г., а також депутати районної ради.

В роботі засідання президії брали участь: Чмельова В.В.- голова районної державної адміністрації, Захарчук В.І. – начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації, Біла Н.В.- начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації.

Об 11.00  розпочалась сесія, вже традиційно з Гімну України.

На початку сесії депутатами було прийнято рішення включити до порядку денного питання запропонованні заступником голови постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології Бондаренка В. М.

Затвердивши порядок денний депутати розпочали розгляд наступних питань:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 16.12.2016     № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік»

2. Про депутатський запит депутата районної ради Чалого С.І.

3. «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новомиколаївського району Запорізької області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 28.12.2012 № 18»

4. «Про організацію харчування вихованців дошкільних закладів, учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій за рахунок коштів місцевого бюджету»

5. «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам інших закладів освіти».

По всім питанням депутатами прийняті рішення, окрім питання про депутатський запит депутата районної ради Чалого С.І.