НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ У НОВОМИКОЛАЇВЦІ

26 жовтня, народний депутат України Вадим Кривохатько відвідав Новомиколаївський район з робочим візитом.

У приміщенні Новомиколаївської районної ради Запорізької області Вадим Вікторович провів особистий прийом громадян.  На даному прийомі були присутні: голова Новомиколаївської районої державної адміністрації Запорізької області Чмельова В.В, голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленко Ю.П., керівники установ та організацій району.

Цього разу до народного депутата звернулись 25 громадян Новомиколаївського району. Більшість звернень стосувались матеріальної допомоги щодо лікування (в основному складні операції), придбання ліків, вирішення побутових проблем.

Також люди порушували питання пенсійного забезпечення, законодавчої ініціативи, повернення вкладів в Ощадбанк СРСР, підтримки творчих колективів, дитячих дошкільних закладів, тощо.

Окремі звернення громадян Вадим Вікторович задовольнив безпосередньо під час прийому, інші взяв до розгляду та опрацювання з послідуючим вирішенням.