День захисника України

Україна незалежна держава і кожен добре розуміє, як важливо жити у мирі і спокої, зустрічати кожного дня світанок і бачити мирне блакитне небо.

День Захисника України –це свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Указом Президента України це свято встановлено 14 жовтня 2014 року.

12 жовтня в Новомиколаївському районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт присвячений  Дню Захисника України.

З  вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Субота, учасник антитерористичної операції, голова благодійного фонду «Патріоти Новомиколаївського краю» Микола Танченко, голова волонтерської організації « Хто, як не ми!» Олександр Моргунов.

На свято були запрошені родини загиблих захисників Новомиколаївського району. Вшанували  тих, хто загинув у боротьбі за незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Святковий концерт подарували діти та школярі Новомиколаївських навчальних закладів, учасники художньої самодіяльності.

Закінчився захід покладанням квітів до підніжжя Меморіального комплексу та пам‘ятного знака учасникам АТО.