Вадим Кривохатько провів прийом громадян у Веселогаївській сільській раді

11 квітня 2017 року народний депутат України Вадим Кривохатько провів прийом громадян у Веселогаївській сільській раді.

На прийомі були присутні очільники району: голова Новомиколаївської РДА Вікторія Чмельова, голова районної ради Юрій Павленко, а також Веселогаївський сільський голова Олександр Лисенко, начальник відділу поліції Артур Лезінський та начальник відділу агропромислового розвитку Сергій Губатенко.

Більшість звернень стосувались вирішення соціально-економічних проблем також звертались за допомогою у вирішенні земельних питань учасників АТО,  про матеріальну допомогу,  незаконної вирубки лісосмуги.

Особливо мешканців громади турбувало питання недотримання санітарних норм керівництвом свинокомплексу ТОВ «Лідер», представники якого було присутні на прийомі та запевнили, що викиди не перевищують дозволених норм.

До депутата також звернулися голови Трудової та Зеленівської сільських рад з проханням вирішення проблем газифікації.

Наприкінці голова райдержадміністрації Вікторія Чмельова  звернулась до депутата з приводу водопостачання в районі та створення комунального підприємства, що забезпечить наш район питною водою, а також ремонту районної поліклініки.

Всі питання взято в роботу та під особистий контроль народного депутата.