Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування 7 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочистості.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Вікторія Чмельова, голова районної ради Юрій Павленко, сільські, селищні голови, керівники районних установ, організацій, представники апарату районної державної адміністрації та районної ради,  а також ветерани органів місцевого самоврядування.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Юрій Павленко та голова районної державної адміністрації Вікторія Чмельова.

У своєму виступі Юрій Павленко зазначив:

«Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати та присутні у цьому залі! Сьогодні наше свято! Але перш за все особлива подяка нашим метрам, тим хто творив і розбудовував місцеве самоврядування, та і тепер не стоїть осторонь. Ми з Вами ті, кому люди довірили своє майбутнє. А нам необхідно своєю працею, а саме самовідданою працею, підтвердити, що вони не помилились. Одним словом зробити все так, щоб наші люди були щасливі. Всім нам для цього необхідне здоров’я, чого я Вам і бажаю. А також мирне небо. Вчора нам це пообіцяли наші Збройні Сили України. Зі святом Вас, любі мої. І Слава Україні.»

Голова районної ради Юрій Павленко вручив відзнаки Запорізької обласної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня» Осовській Ользі Олександрівні сільському голові Підгірненської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області, почесну грамоту Запорізької обласної ради Котелевському Григорію Вікторовичу сільському голові Любицької сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області та почесну грамоту обласної ради  Галушці Станіславу Олександровичу сільському голові Барвінівської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області.

Грамотами районної ради були нагороджені:

• Мещерякова Марина Олександрівна;
  • Данилевський Сергій Анатолійович;
  • Палій Любов Василівна;
  • Лукашенко Світлана Петрівна;
  • Кльова Людмила Дмитрівна;
  • Кацюба Наталія Іванівна;
  • Щотка Олена Станіславівна;
  • Попков Олексій Миколайович;
  • Меркулов Ігор Миколайович;
  • Балдурський Олександр Дмитрович.

Традиційно на святі вшанували ветеранів місцевого самоврядування, тих, хто в різний час був причетний до діяльності органів місцевого самоврядування, їм були вручені грамоти та квіти. Серед них:

• Куропата Микола Никифорович;
  • Мінака Микола Дмитрович;
  • Соловйов Віктор Гаврилович;
  • Лобко Микола Іванович та ін.

Також на святі відзначили сільських, селищних голів, секретарів, бухгалтерів, землевпорядників територіальних громад району, працівників виконавчого апарату районної ради.

Привітали гостей святковою концертною програмою: дитячі танцювальні колективи «Едельвейс» і «Тандем», вокалісти Лілія Бакаєва та Тетяна Малишенко під акомпанемент Юлії Мануйлової, саксофоніст Влад Бондаренко та вокальний колектив «Червона калина».