ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В середу 15 листопада 2017 року відбулись засідання постійних комісій та президії районної ради.

О 10.00 годині засідали постійні комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності етики та прав людини, та з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

У складі: голови комісій Віктор Іванович Гут та Станіслав Володимирович Пеньковський також члени комісії – Наталія Вікторівна Юнаш, Сергій Іванович Чалий, Павло Григорович Литвин, Юрій Іванович Яриш.

О 13.00 годині відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та  екології.

У складі голова комісії Світлана Веніамінівна Гут та члени комісії Ігор Якович Гладун, Валерій Миколайович Бондаренко, Оксана Романівна Долинюк та  Володимир Вікторович Вакуленко.

О 14.30 години відбулось засідання президії ради у складі голови Новомиколаївської районної ради Юрія Павловича Павленка, заступника голови ради Петра Івановича Дубовика, та голів постійних комісій де обговорювались питання порядку денного.

На комісії та президію ради були запрошені голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Вікторівна Чмельова,  начальник Управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Валентина Іванівна Захарчук, начальник відділу культури та туризму Юлія Олександрівна Сорока, директор Центру дитячої та юнацької творчості Галина Вікторівна Кравець, директор комунального закладу «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» Володимир Григорович Дранко, директор комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Наталія Григорівна Гнібіденко, керуючий справами Новомиколаївської районної ради Ірина Анатолівна Давиденко, начальник управління Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Ніна Іванівна Калініченко, керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Петрівна Пазій, головний спеціаліст Новомиколаївської районної ради Юлія Сергіївна Шевцова.