Святкування Міжнародного жіночого дня

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси.   Напередодні  Міжнародного  жіночого дня - 8 Березня, 07.03.2018 року в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи, на яких вшановували представниць кращої половини людства.

Із словами глибокої вдячності та шани звернулися до всіх присутніх жінок  заступник голови  Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик та перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня подяками Новомиколаївської районної ради відзначено Шевченко О.І., Демченко В.С., Кукарєву В.М., Стрикун Г.М., Розсоху Л.А. та Городецьку Н.І., також  подяками Новомиколаївської районної державної адміністрації відзначено Зеленько Н.І., Богатирьову О.М., Сосєдку Н.В., Васютіну Т.А., за розвиток хореографічного жанру в районі, високу виконавську майстерність подяку оголошено Ільків Н.М.

Чудовим подарунком для чарівних жінок стала концертна програма за участю місцевих талантів. Свято пройшло в затишній та теплій атмосфері, а учасники художньої самодіяльності своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.