ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ

У середу, 14 березня о 10.00 відбулись засідання постійних комісій Новомиколаївської районної ради.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, підприємства  та соціально-економічного розвитку  проводила спільне засідання з постійною комісією з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

Засідали голови постійних комісій Микола Павелко, Станіслав Пеньковський та члени комісії Сергій Голуб, Олександр Мануйлов, Олексій Попков, Юрій Яриш,  Петро Данильченко, Гущина Антоніна, Віктор Власов.

На засідання були запрошені заступник голови районної ради Петро Дубовик, виконуючий обов` язки голови райдержадміністрації  Володимир Грянистий та  доповідачі   з питань порядку денного.

Окремо проходило засідання постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини у складі голови комісії Віктора Гута та членів комісії Сергія Чалого, Наталі Юнаш, Павла Литвина.

Об 11.00 відбулось засідання Президії районної ради у складі Миколи Павелка, Станіслава Пеньковського, Світлани Гут, Олександра Мануйлова, Петра Дубовика. Було запрошено виконуючого обов`язки голови райдержадміністрації Володимира Грянистого.

Президією розглянуто  питання порядку денного до чергової сесії районної ради.