ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО Є СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ НОВОМИКОЛАЇВЬКОГО РАЙОНУ

15.01.2018 року о 14.00 відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

В засіданні приймали участь голова конкурсної комісії Юлія Сорока – начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області та члени комісії Олена Чернявська, Станіслав Пеньковський, Юлія Шевцова, Ілона Шкребтан.

Розглядались питання порядку денного:

1.     Обрання секретаря конкурсної комісії.

2.     Обрання заступника конкурсної комісії.

3.     Розгляд та аналіз підтвердних документів претендента, розгляд

конкурсної пропозиції та визначення переможця конкурсу.

Об’єкт оренди: нежитлове приміщення автогаражу в адміністративній будівлі відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області загальною площею 23 кв.м.

Місце знаходження: смт. Новомиколаївка, вул. Леніна (Українська), буд.20.