Привітання ветерана Великої Вітчизняної війни з нагоди 93-ї річниці від дня народження

Заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Іванович Дубовик та голова районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан  відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни полковника Миколая Романовича Обертуна, з нагоди 93-ї річниці від дня народження, яку він відсвяткував 25.09.2016 року. Привітали його теплими, щирими словами, вручили грошову винагороду та гостинці.

Микола Романович брав участь у визволенні міст Донецьк, Харцизьк, Ворошиловград, Маріуполь, населених пунктів  Новомиколаївського району Запорізької області Барвінівка, Любицьке, Тернувате, Новомиколаївка.

Нагороджений орденами Богдана Хмельницького, Червоної Зірки, Вітчизняної війни, За мужність, За відвагу, За бойові заслуги та інші. День Перемоги зустрів в шпиталі №1564 м. Талаві – Грузія.