СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ БЕРЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ

Служба зайнятості бере активну участь у проведенні інформаційно-роз`яснювальної роботи серед безробітних громадян щодо орієнтації на службу у Збройних Силах України як одного з видів зайнятості.
На виконання пріоритетних завдань, визначених Президентом України, щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями контрактної служби, 18 січня 2017 року в Новомиколаївському районному центрі зайнятості в рамках загальнообласної акції проведено «Ярмарок вакансій» за про фесією військовослужбовець, у його роботі взяли участь представники Новомиколаївського районного військового комісаріату. Ярмарок вакансій відвідали 22 безробітних громадян, в тому числі демобілізовані військовослужбовці- учасники антитерористичної операції.
Про професію «військовослужбовець», умови відбору громадян на військову службу за контрактом, грошове та соціальне забезпечення, кар’єрний зріст, переваги та інші аспекти військової служби за контрактом розповiли представники комісаріату.