ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, УПРАВЛІННЯ ОБ`ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

08.06.2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Розглядались питання порядку денного, які виносяться на розгляд двадцятої чергової сесії.

В комісії приймали участь заступник голови районної ради Дубовик Петро Іванович, начальник управління фінансів Захарчук Валентина Іванівна, кандидат на посаду директора Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Черкасов Олександр Миколайович.