Святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня мешканці смт.Новомиколаївки та району  відзначали День Державного Прапора України та День Незалежності  України.

О 9.00 годині біля адміністративної будівлі  Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування  Дня Державного Прапора України. В заході взяли  участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий. На свято були запрошені  керівники установ, підприємств, представники органів місцевого самоврядування, відділів районної державної адміністрації, а також громадськість.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано ветерану АТО Миколі Танченку та кращій учениці школи, переможниці районних та обласних олімпіад, активній учасниці заходів - Владиславі Подріз.

З приводу відзначення 27-річниці Дня Незалежності та Дня  Державного Прапору України відбувся святковий патріотичний автопробіг по вулицям селища.

О 18 годині на центральній площі селища  відбулося святкування  27-ї річниці Незалежності України за участю очільників району, військовослужбовців, родин загиблих воїнів АТО, членів громадських організацій, трудових колективів району, шкільної молоді та мешканців району.

До присутніх із вітальним словом звернувся голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко:

- Шановні гості та жителі району щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та з 27-ю річницею Незалежності України!

Бажаю Вам успіхів і плідної праці на благо українського народу, а це свято хай додасть наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усього серця бажаю вам мирного неба!

Слава Україні!

Голова ради  вручив Подяку голови Запорізької обласної ради  Олексію Бабенку, нагородив Почесними грамотами обласної ради Оксану Долинюк та Ларису Жильцову, відзначив та нагородив грамотами Новомиколаївської районної ради кращих працівників трудових колективів району.

До вітального слова також долучилися голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий та ветеран АТО Микола Танченко.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих бійців.

У розважальній програмі взяли   участь дитячі колективи  та аматори району. Виставка–продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва народних майстринь здивувала і надихнула всіх мешканців селища та району.