Спільне засідання постійних комісій

13 грудня відбулося спільне засідання трьох  постійних комісій, а саме:

• з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології;
  • з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики;
  •  з питань бюджету, фінансів,  підприємництва та соціально-економічного розвитку.

Засідання проводив голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики Пеньковський С.В.

Постійними комісіями розглянуто порядок денний та заслухано всіх доповідачів по питанням, що виносяться на розгляд 16-ої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Засідання постійної комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини проводилось окремо на якому також було розглянуто усі питання порядку денного.