ЧЕТВЕРТІ РОКОВИНИ "ІЛОВАЙСЬКОГО КОТЛА"

Бої під Іловайськом стали одним з переломних моментів війни на сході України: Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони. Важкі втрати спонукали українське керівництво до укладення Мінської угоди про перемир'я в рамках контактної групи Україна—Росія—ОБСЄ із залученням представників російських бойовиків.

Сьогодні минають четверті роковини Іловайської трагедії. В Іловайському котлі, згідно з офіційними даними, Україна втратила     366 бійців, ще 429 отримали поранення, а 300 потрапили у полон.

Учасником цих бойових дій був  і наш земляк Іван Клевчук.  29 серпня 2014 року серце юнака, старшого солдата, кулеметника, перестало битися.

На честь героя названо вулицю в селищі Новомиколаївка та встановлено меморіальну дошку.

14 листопада 2014 року – Указом Президента України Іван Клевчук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Уклін до землі воїнам-героям!

Слава Україні! Героям слава!