Урочисто відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках.  13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

21 листопада 2016 року в залі засідань Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості до Дня Гідності і Свободи, які розпочалися з виконання Гімну України учасниками зібрання.

Лунали пісні і вірші у виконанні дитячих колективів, на мультимедійній дошці відображались відеоматеріали, що стосувались героїчних і трагічних подій. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв на Майдані та АТО на Сході України.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Чмельова Вікторія Вікторівна,  голова районної ради Павленко Юрій Павлович, заступник голови районної ради Дубовик Петро Іванович, селищний голова Шамайда Сергій Іванович, апарат райдержадміністрації та районної ради, депутати районної ради, керівники та представники установ, організацій району.

Захід завершився покладанням квітів до пам'ятної дошки  Небесної Сотні, яка знаходиться на центральній площі Новомиколаївки.