ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

В ході підготовки до двадцять четвертої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання відбулися засідання чотирьох постійних комісій та Президії районної ради.

12 грудня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально – економічного розвитку Новомиколаївської районної ради Запорізької області. На засідання були запрошені голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Чмельова, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Кононенко, голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та доповідачі по питанням порядку денного.

13 грудня 2017 року відбулися засідання постійних комісій:

- з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики;

- з  питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

- з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології.

На постійних комісіях були розглянуті всі питання порядку денного та прийняті відповідні рішення.

Також 13 грудня 2017 року відбулося засідання Президії районної ради.

Присутніми на Президії були  Павленко Юрій Павлович, Дубовик Петро Іванович, Пеньковський Станіслав Володимирович, Мануйлов Олександр Григорович, Гут Світлана Веніамінівна.

В роботі засідання Президії також брали участь Чмельова Вікторія  голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Давиденко Ірина керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області, Чалий Сергій Іванович - депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.