ВЕЛОЕСТАФЕТА

27 вересня 2017 року в селищі Новомиколаївка відбулася  велоестафета в рамках акції «Єдність в ім’я Перемоги».

На захід зібралися державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, представники установ та організацій району також  учнівська молодь.

Присутніх привітала заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кононенко.

Учасники велоестафети створили символічне панно єдності в підтримку ініціативи щодо добровільного об’єднання громади Новомиколаївського району під гаслом «Один район. Одна громада».  Початок велоестафети відбувся від районного центру культури та дозвілля, звідки учасники вирушили до пам’ятного знаку загиблим мирним жителям під час Другої світової війни для вшанування пам’яті хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів.

Панно передали депутату Новомиколаївської селищної ради Наталії Добрянській, яка є одним із 8-ми депутатів, що ініціювали об’єднання.