День працівників освіти України

28 жовтня 2017 року в районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України.

Привітали присутніх освітян, а також нагородили відзнаками кращих представникам професії голова районної державної адміністрації Вікторія Чмельова та голова районної ради Юрій Павленко, який побажав щоб кожен з вчителів був гордим своїм учнем та подякував за нелегку працю.

Подарували святковий концерт Аліна Товстокор – лауреат Всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, художній керівник театру пісні «Естрела» палацу культури «Хортицький» м. Запоріжжя зі своїми вихованцями та Сергій Бабенко – запорізький співак, композитор, педагог та продюсер, керівник вокально-інструментального ансамблю Центру естетичного виховання Хортицького району м. Запоріжжя, а також - аматорські колективи районного центру культури і дозвілля.