23 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

17 листопада 2017 року в сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 23 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Відкривав та головував на засіданні сесії голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій  Павленко.

На сесії були присутні Петро  Дубовик – заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області, Вікторія Чмельова – голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, сільські, селищні голови, керівники, представники підприємств, установ, організацій та закладів Новомиколаївського району.

Виступили з пропозиціями про внесення питань до порядку денного Микола Павелко – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку,  Віктор Гут – голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

До порядку денного було включено дев’ятнадцять питань:

1). Про звернення депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання щодо продовження     дії    договору     між      КП       «Водоканал»

м. Запоріжжя з КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради    стосовно подачі питної води в Новомиколаївський район Запорізької області.

2). Про внесення змін до районної програми забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, вирішення невідкладних питань оборони району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.12.2016 № 5.

3). Про призначення директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

4). Про внесення змін до статуту Центру дитячої та юнацької творчості Новомиколаївського району Запорізької області та затвердження його в новій редакції.

5). Про внесення змін до статуту комунального закладу  «Дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки» Новомиколаївської районної ради Запорізької області та затвердження його в новій редакції.

6). Про затвердження Статуту Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області в новій редакції

7). Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів Новомиколаївською районною радою Запорізької області, установами, закладами, комунальними підприємствами, які  утримуються за рахунок районного бюджету

8). Про програму підвищення ефективності функціонування системи казначейського обслуговування, облаштування приміщень у відповідності до нормативно – правових актів з охорони праці, пожежної безпеки, забезпечення поліпшення матеріально – технічної бази та покращення якості послуг управління Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області на 2017 рік.

9). Про внесення змін до програми «Забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки», затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області 17.03.2017 № 4.

10). Про внесення змін до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Новомиколаївського району Запорізької області на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 18.03.2016 № 8.

11). Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 16.12.2016  № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

12). Про надання дозволу Новомиколаївській центральній районній лікарні та Новомиколаївській районній організації Товариства Червоного Хреста України на продовження терміну дії договору позички на приміщення

13). Про внесення змін до Положення про постійні комісії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 3

14). Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Новомиколаївської районної ради Запорізької області Павленку Ю.П.

15). Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Дубовику П.І.

16). Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Дубовику П.І.

17). Про звернення депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання до селищних, сільських голів та жителів Новомиколаївського району щодо питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації.

18). Про депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича щодо підстав видачі головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області не витребуваних земельних ділянок.

19). Про депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича щодо невиконання головою Новомиколаївської районної ради Запорізької області своїх обов’язків, а також незнання прав та обов’язків депутата місцевих рад.

20). Про депутатський запит депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича щодо розміщення в районній газеті «Наше життя» статті «Урожай – 2016» Трибуна депутата «Виявили не витребувані паї. Кому ж вони дістались?».