День Збройних Сил України

06 грудня 2017 року в залі засідань відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України.

В заході брали участь голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Вікторія Чмельова, голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, працівники та військовослужбовці Новомиколаївського військового комісаріату, родини загиблих героїв, учасники та ветерани АТО, трудові колективи установ, організацій, громадськість Новомиколаївського району.

Вікторія Чмельова звернулась до учасників заходу зі словами привітань та вручила відзнаки Президента України – медалі «За участь в антитерористичній операції» ветеранам АТО: Миколі Танченку, Івану Ізмайлову, Сергію Боднарчуку, Євгену Лезункову, Василю Свиридову, Олександру Куриленку, Сергію Василевському та Миколі Тавхутдінову.

Привітав зі святом комісар Новомиколаївської РВК Володимир Конопленко та голова благодійного фонду «Патріотів Новомиколаївського району», учасник АТО Микола Танченко.

Присутні хвилиною мочання вшанували пам`ять загиблих героїв Новомиколаївського району: Івана Клевчука, Олександра Шевченка, Костянтина Закревського, В’ячеслава Комара та Андрія Сметаніна та всих загиблик в зоні АТО.

Під гучні оплески родинам загиблих Вікторія Чмельова вручила букети квітів.

Гарний настрій присутнім подарували дитячі танцювальні колективи «Едельвейс» і «Тандем», вихованці музичної школи, Ростислав Анасійчук з веселими гуморесками. Привітали віршами вихованці дитячого садку «Теремок» та вручили захисникам обереги, які виготовили власноруч.

Захід закінчився вшануванням  пам'яті загиблих героїв покладанням квітів до пам’ятної стели.