Урочисті заходи з нагоди 8 Березня

07 березня 2017 року о 13 годині в районному центрі культури та дозвілля розпочалися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Відкриваючи святковий захід  голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павлович Павленко, зазначив, що оскільки в нашому районі керівником є жінка і більшість установ та закладів району очолюють саме жінки то ми з Сергієм Івановичем Шамайдою взяли на себе почесну та відповідальну місію привітати найкращу половину.

Вітаємо Вас наші любі зі святом 8 Березня нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щоб Ваші найщиріші бажання стали реальністю.

Після привітання селищного голови Новомиколаївської селищної ради Запорізької області Сергія Івановича Шамайди, Юрій Павлович та Сергій Іванович вручили Вікторії Вікторівні Чмельовій яка як жінка та керівник Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області обособлює всіх жінок району, великий букет тюльпанів, що ототожнює Весну та цей прекрасний святковий весняний день.

Приємним подарунком для всіх жінок став святковий концерт, який підготували колективи і вокалісти району.