30.11.2016 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ 7 СКЛИКАННЯ

30.11.2016 року  у ході підготовки до 15 позачергової сесії  7 скликання відбулось засідання постійних комісій та президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області де обговорювались усі питання винесені на розгляд.

У засіданні президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області взяли участь: Павленко Юрій Павлович – голова  ради, Дубовик Петро Іванович – заступник голови ради, Пеньковський Станіслав Володимирович, Мануйлов Олександр Григорович, Павелко Микола Олександрович, Гут Віктор Іванович та депутати районної ради Бондаренко Валерій Миколайович та Чалий Сергій Іванович.