14-та позачергова сесія

11 листопада 2016 року відбулася чотирнадцята позачергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Традиційно, сесія розпочалася з Гімну України.

До порядку денного чотирнадцятої позачергової сесії районної ради було внесено 8 питань. Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Павленко Юрій Павлович привітав та нагородив почесними грамотами депутатів районної ради з нагоди днів народжень, якs вони відзначали в міжсесійний період. Також привітали Поплавського Віктора Альбіновича – депутата районної ради та Крауз Любов Миколаївну – керуючу справами виконавчого апарату районної ради, які святкували свій день народження 11 листопада.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до розгляду питання про список присяжних Новомиколаївського районного суду Запорізької області, який було розглянуто на засіданнях постійних комісії та президії районної ради.

Далі було розглянуто питання:

• Про надання дозволу Новомиколаївській центральній районній лікарні на передачу майна в позичку КУ «Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» Запорізької обласної ради;
  • Про внесення змін до додатку 2 районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Новомиколаївського району Запорізької області на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.03.2016 №8;
  • Про застосування програмно-цільового методу на рівні районного бюджету Новомиколаївського району Запорізької області;
  • Про внесення змін та доповнень до Районної цільової Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.05.2015 № 2, зі змінами;
  • Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності Новомиколаївського району на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням сесії Новомиколаївської районної ради від 13.01.2015 № 3;
  • Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 18.12.2015 № 11 «Про районний бюджет на 2016 рік».

Окрім того депутати розглянули депутатські запити, депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича.

Наприкінці депутати заслухали та взяли до уваги звернення представників Сторчівської громади: Ящук С.І., Волкова Л.О., Кулько Н.В., Денисенко О.О., під яким підписалися 128 жителів Сторчівської громади. В зверненні було висловлено незадоволення та недовіру депутату Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалому Сергію Івановичу.

Сесія завершилась Гімном України.